ALGEMEEN
EShop-nummer
Wachtwoord
Welcome to CAIROX BELGIUM
Nederlands

CAIROX BELGIUM NV/SA

Hoogstraat 180

1930 Zaventem

Belgium

sales@cairox.be

T +32 (0)2 725 31 80

RPR BRUSSEL - BTW BE-0451.428.496

FORTIS 230-0994426-02

IBAN BE32 2300 9944 2602

BIC GEBABEBB

Algemeen contact

Sales & Account Managers (Nederlandstalig)


Commercial Manager Vlaanderen
Yves Deliën
Sales Manager Antwerpen, Vlaams-Brabant & Limburg
Dieter De Backer

Account Manager Vlaams-Brabant (1900-3499) & Limburg

Peter Louwet

peter.louwet@cairox.be

M +32 (0)474 89 59 41

Account Manager Airco (Antwerpen & Limburg)
Nik Van Baelen

Sales Manager Oost-Vlaanderen (9000-9699) & Vlaams-Brabant (1500-1899)

Roland Pletinckx
roland.pletinckx@cairox.be
M +32 (0)475 25 34 67

Account Manager West-Vlaanderen & Oost-Vlaanderen (9700-9999)

Yves Begijn
yves.begijn@cairox.be
M +32 (0)470 11 01 70

Account Manager Airco (West- & Oost-Vlaanderen)
Christoph Cassiman

Key Account Manager (Antwerpen, Vlaams-Brabant & Limburg)

Tom Waes
tom.waes@cairox.be
M +32 (0)476 40 70 08

Key Account Manager (Brussel, West-Vlaanderen & Oost-Vlaanderen)
Guy Sansen

Sales Manager West-Vlaanderen

Christof Constant

christof.constant@cairox.be

M +32 (0)475 31 03 72

Account Manager Sufix

Peter Lefevre
peter.lefevre@cairox.be
M +32 (0)477 38 93 09

Product Management

Technical Director
Roberto Di Rauso

Product Manager Residential Ventilation

Walter Suvée

walter.suvee@cairox.be

T +32 (0)2 711 94 13

M +32 (0)471 56 28 27

Offertedienst (Nederlandstalig)

Key Project Manager
Koen Willems
Sales Engineer
Cyrille de Meester de Ravestein
Technisch Tekenaar
Younes Bensalah
Logistics Coordinator
Enzo Passaro

Offertedienst (franstalig)

Sales Engineer Residential Ventilation
Vincent Theben
Technisch tekenaar
Jean-Serge Chalier

Warmtepompen, chillers, airco's & toebehoren

Product Manager Water2Air & Air2Water

Joachim Van der Sloten

joachim.vandersloten@cairox.be

T +32 (0)2 711 94 03

M +32 (0)495 19 04 97

Product Manager Airco Accessories

Stijn Van Caeneghem

stijn.vancaeneghem@cairox.be

T +32(0)2 711 94 02

M +32 (0)477 96 21 06

Product Manager Fan Coils
Hans Geeraerts
Sales Engineer (Bruxelles & Wallonie)
Sébastien Frantzen
sebastien.frantzen@cairox.be

Dienst Orderverwerking België

Sales Officer
Tamara Lozano Garcia
T +32 (0)2 711 94 29

Administration

Danka Bossier
danka.bossier@cairox.be
T +32 (0)2 711 94 38

Dienst garantie & herstellingen

Technical Engineer Inside

Michiel Van Riet

Michiel.vanriet@cairox.be

T +32 (0)2 711 94 19


After Sales Officer

Thibaut Hacha

thibaut.hacha@cairox.be

T +32 (0)2 711 94 08

Service Engineers

Technical Engineer

Patrick Cool
patrick.cool@cairox.be
M +32 (0)495 50 51 75

Technical Engineer Specialist

Frédéric Kerkhofs
frederic.kerkhofs@cairox.be
M +32 (0)479 79 01 40

Technical Engineer Specialist

Luc Goovaerts
luc.goovaerts@cairox.be

M +32 (0)479 86 65 99

Technical Engineer
Axel Roobaert
Technical Engineer
Yoni De Volder
Technical Engineer
Frederic Van Snick

Verantwoordelijke afhaalmagazijnen & distributiecentra

Facility & Building Manager

Rudy De Keyzer
rudy.dekeyzer@cairox.be
M +32 (0)471 23 24 90

Afhaalfiliaal Zaventem

Afhaalfiliaal Anderlecht

Afhaalfiliaal Antwerpen

Afhaalfiliaal Kempen

Afhaalfiliaal Genk

Afhaalfiliaal Luik

Afhaalfiliaal Charleroi

Afhaalfiliaal Bergen

Afhaalfiliaal Oostende

Afhaalfiliaal Roeselare

Afhaalfiliaal Gent

Centraal magazijn

Logistics & Warehousing Manager
Dennis Reekmans
dennis.reekmans@cairox.be

M +32 (0)476 59 01 61

Customer Service

Customer Service
Karen Craps
karen.craps@cairox.be


Customer Service
Christophe De Deyne

Logistiek magazijn Vilvoorde

Directie

Commercial Director
Johan Vermeulen
johan.vermeulen@cairox.be
M +32 (0)473 66 27 50
Technical Director
Roberto Di Rauso
roberto.dirauso@cairox.be
M +32 (0)475 56 17 41

Management Assistant

Management Assistant

Michaël André
michael.andre@cairox.be
T +32 (0)2 711 94 01

Financieel Departement

Financial Manager Assistant
Katia Rolshausen
katia.rolshausen@cairox.be
T +32 (0)2 711 94 81
Credit collector
Marc Ceuppens

Supply Chain Controller

Supply Chain Controller

Facility Manager

Johan De Cupere

johan.decupere@cairox.be

T +32 (0)2 711 94 85

M +32 (0)475 41 95 45

Human Resources

Health and Safety


Assistant health & safety

Leon Bruggeman

leon.bruggeman@cairox.be

M +32 (0)474 98 10 78

Marketing

Marketing Specialist

Joris Vanderschommen

joris.vanderschommen@cairox.be

T +32 (0)2 711 94 12

Marketing Assistant

Lise Cloet

lise.cloet@cairox.be

T +32 (0)2 711 94 25

ICT


First Line ICT Support
Jalil Ghalmi

Aankoopdepartement

Purchase Officer

Veerle Van Den Abeele
veerle.vandenabeele@cairox.be
T +32 (0)2 711 94 52

Purchase Officer

Levi Vergaelen
levi.vergaelen@cairox.be
T +32 (0)2 711 94 53

Purchase Officer
Elke Timmermans
Purchase Officer
Bente Saerens
HELPCopyrightVerkoopsvoorwaardenEthisch beleid

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...