ALGEMEEN
EShop-nummer
Wachtwoord
Welcome to CAIROX BELGIUM
CAIROX BELGIUM maakt op de website www.cairox.be gebruik van cookies en andere technieken. Wanneer je de CAIROX BELGIUM website bezoekt kunnen we informatie over je bezoek verzamelen en/of opslaan. Cookies zijn kleine informatiebestanden die bij een bezoek aan de website worden opgeslagen op het apparaat waarmee je onze website bezoekt, zoals een computer, tablet, smartphone of smartwatch.

Hoofdkantoor België & Centraal Magazijn

Hoogstraat 180
1930 Zaventem, België

Locatiekaart

T +32 (0)2 725 31 80
sales@cairox.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h25 en 13h00-16h55


RPR BRUSSEL - BTW BE-0451.428.496

FORTIS 230-0994426-02

IBAN BE32 2300 9944 2602

BIC GEBABEBB

Regionaal Afhaalmagazijn Zaventem

Maalbeekweg 15 - Unit 13

1930 Zaventem

Locatiekaart


T +32 (0)2 275 01 58

zaventem@cairox.be


openingsuren: maandag-vrijdag 06u30-12u30 en 13u00-17u00


Nachtkluis beschikbaar in dit filiaal!

Regionaal Afhaalmagazijn Anderlecht

Internationalelaan 55 C (Riverside Business Park)

1070 Anderlecht

Locatiekaart


T +32 (0)2 522 24 22

anderlecht@cairox.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h00-12h30 en 13h00-17h00


Nachtkluis beschikbaar in dit filiaal!

Regionaal Afhaalmagazijn Aartselaar

Kontichsesteenweg 61/1 - Unit 16

2630 Aartselaar

Locatiekaart


T +32 (0)3 828 27 66

aartselaar@cairox.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h00-12h30 en 13h00-17h00


Nachtkluis beschikbaar in dit filiaal!

Regionaal Afhaalmagazijn Kempen

Toekomstlaan 51/6 - Unit 6
KMO zone Wolfstee,
2280 Grobbendonk

Locatiekaart


T +32 (0)14 84 67 70
kempen@cairox.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00


Afrit 21. (GPS-adres: Herentals-Toekomstlaan)


Nachtkluis beschikbaar in dit filiaal!

Regionaal Afhaalmagazijn Schoten

Metropoolstraat 11 - Unit 20

2900 Schoten

Locatiekaart


T +32 (0)3 432 85 71

schoten@cairox.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00


Nachtkluis beschikbaar in dit filiaal!



Regionaal Afhaalmagazijn Limburg

Troisdorflaan 10

3600 Genk

Locatiekaart


T +32 (0)89 79 37 08

limburg@cairox.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00

Regionaal Afhaalmagazijn Luik

Rue du Terril 3

4460 Grâce-Hollogne (Liège)

Locatiekaart


T +32 (0)4 344 03 58

liege@cairox.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h00-12h30 en 13h00-17h00


Nachtkluis beschikbaar in dit filiaal!

Regionaal Afhaalmagazijn Charleroi

Avenue Jean Mermoz 6A

6041 Gosselies

Locatiekaart


T +32 (0)71 35 13 55

charleroi@cairox.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h00-12h30 en 13h00-17h00


Nachtkluis beschikbaar in dit filiaal!

Regionaal Afhaalmagazijn Bergen

Rue du Grand Courant 7

7033 Cuesmes

Locatiekaart


T +32 (0)65 85 10 05

mons@cairox.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00

Regionaal afhaalmagazijn Oostende

Oudenburgsesteenweg 31 G9/G11 (Ostend Stores Business Park)

8400 Oostende

Locatiekaart


T +32 (0)59 23 67 02

oostende@cairox.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00


Nachtkluis beschikbaar in dit filiaal!

Regionaal Afhaalmagazijn Roeselare

Ardooisesteenweg 303 A - Unit 7

8800 Roeselare

Locatiekaart


T +32 (0)51 24 80 68

roeselare@cairox.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00


Nachtkluis beschikbaar in dit filiaal!

Regionaal Afhaalmagazijn Gent

Poortakkerstraat 9

9051 Sint-Denijs-Westrem

Locatiekaart


T +32 (0)9 211 15 84

gent@cairox.be


openingsuren: maandag-vrijdag 07h30-12h30 en 13h00-17h00

Logistiek Magazijn Vilvoorde

Diegemstraat 19

1800 Vilvoorde


T +32 (0)470 11 49 88

vilvoorde@cairox.be

HELPCopyrightVerkoopsvoorwaardenEthisch beleidCookiebeleidfujitsu-airco.be

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...