PRODUCTEN
EShop-nummer
Wachtwoord
Welcome to CAIROX BELGIUM
Nederlands

MG-U • Brandwerende U/U inbouwmanchet

  • Brandwerende manchetten voor sanitaire leidingen in PVC, PP, PE en ABS
  • Rf2h - EI 120-U/U
  • EN1366-3
  • Inbouw

Brandwerende inbouwmanchetten MG-U zijn is geschikt voor plaatsing rondom geventileerde en niet-geventileerde kunststof leidingen (PVC, (HD)PE, PP, ABS, SAN+PVC). De MG-U is getest volgens EN 1366-3 en biedt een brandweerstand tot 120 minuten in massieve en flexibele wanden en in massieve vloeren. Slechts 1 manchet is vereist per brandcompartimentswand of -vloer. De MG-U wordt volledig ingebouwd in de wand of vloer waardoor een esthetischer eindresultaat wordt bekomen. Door de inbouwmethode van de manchet kunnen leidingen sneller afbuigen na een brandcompartimentsgrens met plaatsbesparing als gevolg.

Wanneer brandbare leidingen wegbranden, ontstaan openingen in de vloer of wand waarlangs de brand zich kan verspreiden. Brandmanchetten verhinderen deze voortplanting door op te zwellen bij hitte en bijgevolg de ontstane openingen brandwerend af te dichten.

Toepassing

  • Brand­comparti­mentering
  • Voor brandwerend afwerken van doorvoeren met geventileerde sanitaire kunststofleidingen
  • Brandwerende werking tot 2 uur bij massieve wanden, massieve vloeren en flexibele wanden

Materiaal

  • Stalen behuizing met opzwellend brandwerend materiaal

Bevestiging

  • Te monteren ter plaatse van doorvoeren op brandwerende elementen
  • Doorvoeringen doorheen wanden en vloeren vereisen een slechts 1 brandmanchet
  • Afdichting met standaard, niet-brandwerende PUR vereist

  • Montage-instructies te vinden op onze website onder downloads

Certificering

  • Getest volgens Europese normen EN 1366-3
  • Classificatie EI120-U/U* voor massieve wand ≥ 100mm of massieve vloer ≥ 150mm
  • Classificatie EI120-U/U* voor flexibele wanden, metal stud gipsplatenwand type F (EN 520) - 100mm
* afhankelijk van installatiemethode, materiaal en buiswanddikte volgens het classificatieoverzicht

Lastenboekomschrijving

Kopiëren
  • De brandwerende opbouwmanchet MG-U is geschikt voor plaatsing rondom geventileerde afvoerleidingen (PVC, PE, PP, ABS). Ze zijn getest volgens EN 1366-3 en bieden een brandweerstand tot 120 minuten in massieve wanden en vloeren en flexibele wanden. Wanneer brandbare leidingen wegbranden, ontstaan openingen in de vloer of wand waarlangs de brand zich kan verspreiden. Brandmanchetten verhinderen deze voortplanting door op te zwellen bij hitte en bijgevolg de ontstane openingen brandwerend af te dichten.
  • Esthetische oplossing
  • Geen plaatsverlies t.h.v. de doorvoering (inbouwmethode)
  • Snelle en eenvoudige montage (afdichting met standaard, niet-brandwerende PUR)
  • Oplossingen mogelijk zonder schroeven
  • Vorst- en waterbestendig
  • Slechts 1 manchet is vereist per brandcompartimentswand of -vloer
    • Geschikt voor geventileerde kunststof leidingen.
    • Installatie U/U, U/C, C/C, C/U (uncapped-uncapped, uncapped-capped, capped-capped, capped-uncapped).
    • Geschikt voor inbouwmontage
    • Geschikt voor PVC leidingen
    • Geschikt voor PE en ABS leidingen
    • Geschikt voor PP leidingen
    • Geschikt voor SAN+PVC leidingen
    • Onderhoudsvrij
  • SIG type MG-U

Ordervoorbeeld

  • MG-U, 110

Toelichting

MG-U = Type brandwerende manchet

110 = diameter kanaal

Afmetingen

 L [mm]
ØDn [mm]ØD1 [mm]
MG-U 32963249
MG-U 404057
MG-U 505067
MG-U 565673
MG-U 636390
MG-U 757592
MG-U 8080101
MG-U 9090111
MG-U 100100121
MG-U 110110131
MG-U 125125150
MG-U 140140165
MG-U 160160185
HELPCopyrightVerkoopsvoorwaardenEthisch beleid

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...