PRODUCTEN
EShop-nummer
Wachtwoord
Welcome to Cairox
Nederlands

MVBL EC • Ventilatiekasten met 25 mm isolatie, EC motor, werkschakelaar en potentiometer

Dubbelwandige ventilatiekast met EC ventilator

Toepassing

  • Het gamma MVBL EC is opgedeeld in 6 groottes en 6 types, voor debieten van 500 tot 12.000 m³/h
  • Ventilatie van kleine en middelgrote lokalen
  • Kunnen worden gebruikt voor extractie en pulsie
  • Speciaal aangepast om te beantwoorden aan de hoogste akoestische en thermische isolerende eigenschappen

Samenstelling

  • Structuur uit aluminium profielen
  • Hoeken uit versterkt polyamide
  • Demonteerbare en omwisselbare panelen
  • Buitenzijde in voorgelakte staalplaat (RAL 7035) en beschermd met plastiekfolie
  • Isolatie: hoogwaardige glaswol (+/- 60 kg/m³) met een dikte van 25 mm en brandklasse A2-s1,d0
  • Binnenzijde in gegalvaniseerd plaatstaal
  • Winkelhaken voor vloer-/muur-/plafondbevestiging
  • Module die standaard is uitgerust met aanzuig- en afvoerpanelen met cirkelvormige aansluiting en lippendichting om de luchtdichtheid van het systeem te verzekeren
  • Werkschakelaar IP55 en potentiometer IP65 gemonteerd op de kast
  • De uitvoeringen DIVA, LOBBY en MAC2 zijn voorzien van een schakelkast IP55 met werkschakelaar
  • Mogelijkheid om een afstandsbediening aan/uit of klok op aan te sluiten
  • De standaard configuratie van deze ventilatiekast is met horizontale aanzuig en uitblaas (type HH) - andere configuraties zijn verkrijgbaar op aanvraag

Ventilator

  • Dubbelaanzuigende centrifugaal ventilator met voorwaarts schoepen uitgerust met EC motor voor bouwgrootte 4 t/m 7, dubbelaanzuigende centrifugaal ventilator met achterwaarts schoepen uitgerust met EC motor voor bouwgrootte 8 en 9
  • Direct aangedreven gelijkstroom motor met elektronische modulatie (EC) met hoog rendement, thermische bescherming IP44/F en geïntegreerde snelheidsregeling
  • De EC technologie garandeert een beperkt energieverbruik door het beheersen en het controleren van het werkingspunt (debietregeling tussen 10 en 100%)
  • Laag geluidsniveau voor een beter akoestisch comfort
  • Ventilator-motor gemonteerd op trillingsdempers

Opties

  • MVBL EC DIVA: Débit à régulation proportionnelle (modulant entre les débits min. et max. définis) pour chaque ventilateur en fonction d’une mesure de CO2 intégrée.

    Le taux de CO2 (taux de ppm) peut être réglé dans la régulation.

  • MVBL EC LOBBY: modulering van het debiet door constante druk d.m.v. een geïntegreerde druktransmitter in het plenum
  • MVBL EC MAC2: modulering van 1 of 2 constante debieten

Accessoires

  • Dakplaat MVX-TCB voor buitengebruik
  • Regenkap met rooster MVX-AGC
  • Motoriseerbare regelklep MVX-RM
  • Flexibele aansluitingen MTS
  • Filtermodule MVX-PF G4 of MVX-PF F7
    • Steeds drukval van filters controleren!
  • Elektrische verwarmingsmodule MVX-BE
  • Warm water verwarmingsmodule MVX-BC
  • Koud water koelingsmodule MVX-BF
  • Directe expansie module MVX-DX
  • VAV-boxen, type VAV-CS, VAV-B en VAV-RS
  • Externe displays, type E3-DSP

Order voorbeeld

  • MVBL EC 5
MVBL EC: type ventilator

Debieten

 Q [m³/h]
 100Pa200Pa300Pa400Pa500Pa600Pa700Pa800Pa900Pa1000Pa
MVBL EC 4---25002000-----
MVBL EC 5-328031503035289027302500---
MVBL EC 6-417040003750348028252000---
MVBL EC 7-55005330511548604500400037502910-
MVBL EC 8-94258900838078107235652056604000-
MVBL EC 9113751070598809000817572305990---

Selectiegrafieken

Technische gegevens


U [V]P [W]I [A]tmax [°C]
tmin [°C]
Lwa [dB(A)]
Lpa @4m [dB(A)]
IP
MVBL EC 41 x 23010704.340-257962IP44 / F
MVBL EC 51 x 23010404.540-258467IP44 / F
MVBL EC 61 x 23010304.440-208570IP44 / F
MVBL EC 71 x 23017907.540-208772IP44 / F
MVBL EC 81 x 23023101040-208469IP44 / F
MVBL EC 91 x 230
21108.840-20
7257IP44 / F

Afmetingen


A [mm]B [mm]C [mm]Ø [mm][kg]
MVBL EC 444544544531537
MVBL EC 554554554540052
MVBL EC 664564564545072
MVBL EC 774574574550095
MVBL EC 8845845970630129
MVBL EC 99459451170800166

Configuraties

HELPCopyrightVerkoopsvoorwaardenEthisch beleid

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...