PRODUCTEN
EShop-nummer
Wachtwoord
Welcome to Cairox
Nederlands

MVBL EC • Ventilatiekasten met 25 mm isolatie, EC motor, werkschakelaar en potentiometer

Dubbelwandige ventilatiekast met EC ventilator

Toepassing

  • Het gamma MVBL EC is opgedeeld in 6 groottes en 6 types, voor debieten van 500 tot 12.000 m³/h
  • Ventilatie van kleine en middelgrote lokalen
  • Kunnen worden gebruikt voor extractie en pulsie
  • Speciaal aangepast om te beantwoorden aan de hoogste akoestische en thermische isolerende eigenschappen

Samenstelling

  • Structuur uit aluminium profielen
  • Hoeken uit versterkt polyamide
  • Demonteerbare en omwisselbare panelen
  • Buitenzijde in voorgelakte staalplaat (RAL 7035) en beschermd met plastiekfolie
  • Isolatie: hoogwaardige glaswol (+/- 60 kg/m³) met een dikte van 25 mm en brandklasse A2-s1,d0
  • Binnenzijde in gegalvaniseerd plaatstaal
  • Winkelhaken voor vloer-/muur-/plafondbevestiging
  • Module die standaard is uitgerust met aanzuig- en afvoerpanelen met cirkelvormige aansluiting en lippendichting om de luchtdichtheid van het systeem te verzekeren
  • Werkschakelaar IP55 en potentiometer IP65 gemonteerd op de kast
  • De uitvoeringen DIVA, LOBBY en MAC2 zijn voorzien van een schakelkast IP55 met werkschakelaar
  • Mogelijkheid om een afstandsbediening aan/uit of klok op aan te sluiten
  • De standaard configuratie van deze ventilatiekast is met horizontale aanzuig en uitblaas (type HH) - andere configuraties zijn verkrijgbaar op aanvraag

Ventilator

  • Dubbelaanzuigende centrifugaal ventilator met voorwaarts schoepen uitgerust met EC motor voor bouwgrootte 4 t/m 7, dubbelaanzuigende centrifugaal ventilator met achterwaarts schoepen uitgerust met EC motor voor bouwgrootte 8 en 9
  • Direct aangedreven gelijkstroom motor met elektronische modulatie (EC) met hoog rendement, thermische bescherming IP44/F en geïntegreerde snelheidsregeling
  • De EC technologie garandeert een beperkt energieverbruik door het beheersen en het controleren van het werkingspunt (debietregeling tussen 10 en 100%)
  • Laag geluidsniveau voor een beter akoestisch comfort
  • Ventilator-motor gemonteerd op trillingsdempers

Opties

  • MVBL EC DIVA: proportionele debietregeling (modulerend tussen ingestelde minimum- en maximumdebiet) voor elke ventilator in functie van een ingebouwde CO2-meting.

    Het CO2-gehalte (ppm) kan worden ingesteld d.m.v. van de regeling.

  • MVBL EC LOBBY: modulering van het debiet door constante druk d.m.v. een geïntegreerde druktransmitter in het plenum
  • MVBL EC MAC2: modulering van 1 of 2 constante debieten

Accessoires

  • Dakplaat MVX-TCB voor buitengebruik
  • Regenkap met rooster MVX-AGC
  • Motoriseerbare regelklep MVX-RM
  • Flexibele aansluitingen MTS
  • Filtermodule MVX-PF G4 of MVX-PF F7
    • Steeds drukval van filters controleren!
  • Elektrische verwarmingsmodule MVX-BE
  • Warm water verwarmingsmodule MVX-BC
  • Koud water koelingsmodule MVX-BF
  • Directe expansie module MVX-DX
  • VAV-boxen, type VAV-CS, VAV-B en VAV-RS
  • Externe displays, type E3-DSP

Order voorbeeld

  • MVBL EC 5
MVBL EC: type ventilator

Debieten

 Q [m³/h]
 100Pa200Pa300Pa400Pa500Pa600Pa700Pa800Pa900Pa1000Pa
MVBL EC 4---25002000-----
MVBL EC 5-328031503035289027302500---
MVBL EC 6-417040003750348028252000---
MVBL EC 7-55005330511548604500400037502910-
MVBL EC 8-94258900838078107235652056604000-
MVBL EC 9113751070598809000817572305990---

Selectiegrafieken

Technische gegevens


U [V]P [W]I [A]tmax [°C]
tmin [°C]
Lwa [dB(A)]
Lpa @4m [dB(A)]
IP
MVBL EC 41 x 23010704.340-257962IP44 / F
MVBL EC 51 x 23010404.540-258467IP44 / F
MVBL EC 61 x 23010304.440-208570IP44 / F
MVBL EC 71 x 23017907.540-208772IP44 / F
MVBL EC 81 x 23023101040-208469IP44 / F
MVBL EC 91 x 230
21108.840-20
7257IP44 / F

Afmetingen


A [mm]B [mm]C [mm]Ø [mm][kg]
MVBL EC 444544544531537
MVBL EC 554554554540052
MVBL EC 664564564545072
MVBL EC 774574574550095
MVBL EC 8845845970630129
MVBL EC 99459451170800166

Configuraties

HELPCopyrightVerkoopsvoorwaardenEthisch beleid

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...