PRODUCTEN
EShop-nummer
Wachtwoord
Welcome to CAIROX BELGIUM
Nederlands

AJY LALBH (VRF V-III) • VRF V-III - Inverter buitenunits 2-pijps Fujitsu 3f met hoge COP

  • Fujitsu
  • VRF Airstage
  • Warmtepomp inverter
  • Buitenunit
  • 22,4 - 150 kW
  • 400V/3/50Hz
  • R410a

Merk

  • Fujitsu

Product

  • Buitenunits VRF V-III serie

Toepassing

  • Koelen of verwarmen van middelgrote tot grote kantoorruimtes, winkels,…
  • Deze buitengroep laat toe om zeer lange koelleidingen aan te sluiten waardoor zelfs moeilijk bereikbare lokalen kunnen gekoeld of verwarmd worden (tot maximum 165 m afstand) met een totaal aan leidinglengte van maar liefst 1000 m.
  • Door het maximaal toegestane hoogteverschil tussen de binnenunits en de buitenunit(s) van 50 m kunnen zelfs hoge gebouwen met dit systeem gekoeld of verwarmd worden. Een maximum van 15 m hoogteverschil is toegestaan tussen de binnengroepen onderling
  • Er kan een zeer hoog comfort bereikt worden in de behandelde ruimtes tot zelfs een maximum toegestane temperatuurafwijking van 0.5°C dankzij de elektronische expansieventielen en het brede regelbereik van de compressor

Functie

  • Warmtepomp of enkel koeling, inverter

Koelmiddel

  • R410A

Toe te passen binnenunits

  • Type ASYA GACH
  • Type ASYE GACH
  • Type ASYA GTAH
  • Type ASYE GTAH
  • Type AGYA GCAH
  • Type AGYE GCAH
  • Type ASYA GBCH
  • Type ABYA GATH
  • Type ARXD GALH
  • Type ARXB GALH
  • Type ARXA GBLH
  • Type ARXC GATH
  • Type ARXK GCLH
  • Type ARXN GATH
  • Type AUXB GALH
  • Type AUXD GALH
  • Type AUXM GLAH
  • Type AUXK GLAH

Eigenschappen

  • Hoog efficiënte werking:
    • Zeer hoge winstfactor (COP) tot 4,84 voor type 72
    • Plaatsbesparendste of energiezuinigste selectie mogelijk
  • Brede selectie vrijheid
    • In totaal leidinglengte tot 1000m mogelijk aan te sluiten
    • Max.165m leidinglengte / 90m vanaf splitter tot verste binnenunit
    • Hoge druk DC condensorventilator (tot 82 Pa)
    • Tot 18pk in één buitenunit selecteerbaar
  • Grote betrouwbaarheid
    • Rotatie werking van buitenunits in Master/Slave combinatie
    • Backup werking van overige binnen - als buitenunits bij storing
    • Corrosie bestendige condensor dankzij BLUE FIN coating
  • Eenvoudige installatie
    • Niet polariteit gevoelige transmissielijn
    • Vanaf 500m een versterker nodig met max tot 3600m

    • Geen olie egalisatie leiding nodig
    • Automatische adres instelling mogelijk
  • Meer comfort & krachtigere verwarming
    • Laag geluidsniveau mode selecteerbaar
    • Op drie wijzen selecteerbare Automatische omschakel functie
    • Non-stop werking tijdens olie recuperatie van het systeem

  • Gemakkelijkere service & onderhoud
    • Alle onderdelen zijn toegankelijk voor service & onderhoud
    • 7 segment LED uitlezing handig bij o.a. fout diagnose, werking status
    • Noodstop functie geïntegreerd

Accessoires

  • Montageblokken in rubber (15 cm). Type MPRH 1200
  • Montageblokken in rubber. Type MPR 1000
  • Montageblokken in PVC. Type MPS 1000
  • Modulaire montagesokkels. Type CFMA
  • Geïsoleerde koperen buizen op rol. Type S-COIL of P-COIL

Specificaties

Technische specificaties AJY 72 LALBHAJY 90 LALBHAJY 108 LALBH
Nominaal systeem vermogenPK81012
Koelvermogen**kW22,428,033,5
Verwarmingsvermogen**kW25,031,537,5
Koelmiddel (GWP) R410A (2.088)R410A (2.088)R410A (2.088)
Verwarmingsvermogen bij -9°C out @ 20°C in (100%)kW21,326,028,7
Maximum luchtdebietm³/h111001110013000
Statische opvoerhoogte ventilatorPa828282
VoedingV400/3+N400/3+N400/3+N
Toegelaten voedingsbereikV342~456342~456342~456
Nominale bedrijfstroom (K/V)A9,2/9,212,0/12,215,0/14,6
Maximum bedrijfstroomA18,7023,3023,30
Maximum start stroomA18,5022,7022,70
Opgenomen vermogen in koelingkW5,207,288,96
Opgenomen vermogen in verwarmingkW5,177,258,65
E.E.R. (koeling)kW/kW4,313,853,74
C.O.P. (verwarming)kW/kW4,844,354,34
Seizoensrendement ηs (K/V)%233,5/155,8231,4/147,4245,8/139,4
Compressor type inverter DC RotaryDC RotaryDC Rotary
Geluidsdruk niveau @ 1 m (Hoog) (K/V)dB(A)56/5858/5957/60
Netto afmetingen (H x B x D)mm1690 x 930 x 7651690 x 930 x 7651690 x 1240 x 765
Netto gewichtkg252252275
Koelleidingeninch1/2 - 7/81/2 - 7/81/2 - 1 1/8
Voorgevulde hoeveelheid koelmiddelkg (CO2eq-T)11,7 (24,4)11,7 (24,4)11,8 (24,6)
Maximum lengte koelleidingm165165165
Maximum hoogte koelleiding***m(m)50(40)50(40)50(40)
Minimum vermogenratio%505050
Maximum vermogenratio%150150150
Werkingstemperatuur in koeling°C D.B.-15~46-15~46-15~46
Werkingstemperatuur in verwarming°C D.B.-20~21-20~21-20~21
Sectie voedingskabelmm²5G45G65G6
Automatische zekering (traag)A203232
Aantal maximum aansluitbare binnenunits 172126
* Specificaties en design kan wijzigen zonder bericht voor verdere verbeteringen
** Koeling/Verwarming capaciteiten zijn gerealiseerd bij de volgende condities
*** Buitenunit boven (buitenunit onder) binnenunits
(Koeling) Binnen temp.: 27°C D.B./19°C N.B. - Buiten temp.: 35°C D.B./24°C N.B.
(Verwarming) Binnen temp.: 20°C D.B. - Buiten temp.: 7°C D.B./6°C N.B.
COP gemeten volgens norm EN14511:3-2007 en EUROVENT gecertificeerd.

Specificaties

Technische specificaties AJY 126 LALBHAJY 144 LALBHAJY 162 LALBH
Nominaal systeem vermogenPK141618
Koelvermogen**kW404550
Verwarmingsvermogen**kW455050
Koelmiddel (GWP) R410A (2.088)R410A (2.088)R410A (2.088)
Verwarmingsvermogen bij -9°C out @ 20°C in (100%)kW34,535,435,4
Maximum luchtdebietm³/h130001370013700
Statische opvoerhoogte ventilatorPa828282
VoedingV400/3+N400/3+N400/3+N
Toegelaten voedingsbereikV342~456342~456342~456
Nominale bedrijfstroom (K/V)A17,7/18,220,7/21,526,1/21,5
Maximum bedrijfstroomA37.437.437.4
Maximum start stroomA35.535.535.5
Opgenomen vermogen in koelingkW10.9613.0116.56
Opgenomen vermogen in verwarmingkW11.1713.6313.63
E.E.R. (koeling)kW/kW3.653.463.02
C.O.P. (verwarming)kW/kW4.033.673.67
Seizoensrendement ηs (K/V)%246,2/157,4241,4/154,6227,8/139,4
Compressor type inverter DC RotaryDC RotaryDC Rotary
Geluidsdruk niveau @ 1 m (Hoog) (K/V)dB(A)60/6262/6463/64
Netto afmetingen (H x B x D)mm1690 x 1240 x 7651690 x 1240 x 7651690 x 1240 x 765
Netto gewichtkg275275275
Koelleidingeninch1/2 - 1 1/81/2 - 1 1/85/8 - 1 1/8
Voorgevulde hoeveelheid koelmiddelkg (CO2eq-T)11,8 (24,6)11,8 (24,6)11,8 (24,6)
Maximum lengte koelleidingm165165165
Maximum hoogte koelleiding**m(m)50(40)50(40)50(40)
Minimum vermogenratio%505050
Maximum vermogenratio%150150150
Werkingstemperatuur in koeling°C DB -15~46 -15~46 -15~46
Werkingstemperatuur in verwarming°C DB -20~21 -20~21 -20~21
Sectie voedingskabelmm²5G105G105G10
Automatische zekering (traag)A404040
Aantal maximum aansluitbare binnenunits 303439
* Specificaties en design kan wijzigen zonder bericht voor verdere verbeteringen

** Koeling/Verwarming capaciteiten zijn gerealiseerd bij de volgende condities

(Koeling) Binnen temp.: 27°C D.B./19°C N.B. - Buiten temp.: 35°C D.B./24°C N.B.
(Verwarming) Binnen temp.: 20°C D.B. - Buiten temp.: 7°C D.B./6°C N.B.
COP gemeten volgens norm EN14511:3-2007 en EUROVENT gecertificeerd.

Specificaties

Plaatsbesparend
Technische specificaties AJY 180 LALBHAJY 198 LALBHAJY 216 LALBHAJY 234 LALBHAJY 252 LALBH
Modelnaam - unit 1 AJY 90 LALBHAJY 126 LALBHAJY 126 LALBHAJY 144 LALBHAJY 162 LALBH
Modelnaam - unit 2 AJY 90 LALBHAJY 072 LALBHAJY 090 LALBHAJY 090 LALBHAJY 090 LALBH
Nominaal vermogenPK2022242628
Max.aansluitbare binnenunits 4347525660
Voeding 400/3+N400/3+N400/3+N400/3+N400/3+N
Koelvermogen**kW5662.4687378
Verwarmingsvermogen**kW637076.581.581.5
Verwarmingsvermogen bij -9°C out @ 20°C in (100%)kW52.055.960.661.461.4
Opgenomen vermogen in koelingkW14.5616.1618.2420.2923.84
Opgenomen vermogen in verwarmingkW14.516.3418.4220.8820.88
EER (koeling)kW/kW3.853.863.733.63.27
COP (verwarming)kW/kW4.344.284.153.93.9
Luchtdebiet (high)m³/h11100+1110013000+1110013000+1110013000+1110013700+11100
Geluidsniveau @ 1m (K/V)dB(A)61/6261/6362/6463/6564/65
Statische opvoerhoogtePa8282828282
Coating warmtewisselaar blue finblue finblue finblue finblue fin
Afmetingen (HxBxD)mm1690x1860x7651690x2170x7651690x2170x7651690x2170x7651690x2170x765
Gewichtkg252+252275+252275+252275+252275+252
Voorgevulde hoeveelheid koelmiddelkg (CO2eq-T)11,7 x 2 (24,4 x 2)11,8 + 11,7 (24,6 + 24,4)11,8 + 11,7 (24,6 + 24,4)11,8 + 11,7 (24,6 + 24,4)11,8 + 11,7 (24,6 + 24,4)
Koelleidingeninch5/8 - 11/85/8 - 13/85/8 - 13/85/8 - 13/85/8 - 13/8
Werkingstemperatuur in koeling°C-5~46-5~46-5~46-5~46-5~46
Werkingstemperatuur in verwarming°C-20~21-20~21-20~21-20~21-20~21
* Specificaties en design kan wijzigen zonder bericht voor verdere verbeteringen
** Koeling/verwarming capaciteiten zijn gerealiseerd bij de volgende condities
(Koeling) Binnen temp.: 27°C D.B./19°C N.B. - Buiten temp.: 35°C D.B./24°C N.B.
(Verwarming) Binnen temp.: 20°C D.B. - Buiten temp.: 7°C D.B./6°C N.B.

Specificaties

Plaatsbesparend
Technische specificaties AJY 270 LALBHAJY 288 LALBHAJY 306 LALBHAJY 324 LALBHAJY 342 LALBH
Modelnaam - unit 1 AJY 144 LALBHAJY 144 LALBHAJY 162 LALBHAJY 162 LALBHAJY 162 LALBH
Modelnaam - unit 2 AJY 126 LALBHAJY 144 LALBHAJY 144 LALBHAJY 162 LALBHAJY 090 LALBH
Modelnaam - unit 3     AJY 090 LALBH
Nominaal vermogenPK3032343638
Max.aansluitbare binnenunits 6464646464
Voeding 400/3+N400/3+N400/3+N400/3+N400/3+N
Koelvermogen**kW859095100106
Verwarmingsvermogen**kW95100100100113
Verwarmingsvermogen bij -9°C out @ 20°C in (100%)kW70.070.770.770.787.4
Opgenomen vermogen in koelingkW23.9726.0229.5733.1231.12
Opgenomen vermogen in verwarmingkW24.827.2627.2627.2628.13
EER (koeling)kW/kW3.553.463.213.023.41
COP (verwarming)kW/kW3.833.673.673.674.02
Luchtdebiet (hoog)m³/h13700+1300013700+1370013700+1370013700+1370013700+11100x2
Geluidsniveau @ 1m (K/V)dB(A)64/6665/6766/6766/6765/66
Statische opvoerhoogtePa8282828282
Coating warmtewisselaar blue finblue finblue finblue finblue fin
Afmetingen (HxBxD)mm1690x2480x7651690x2480x7651690x2480x7651690x2480x7651690x3100x765
Gewichtkg275+275275+275275+275275+275275+252+252
Voorgevulde hoeveelheid koelmiddelkg (CO2eq-T)11,8 x 2 (24,6 x 2)11,8 x 2 (24,6 x 2)11,8 x 2 (24,6 x 2)11,8 x 2 (24,6 x 2)11,8 + 11,7 x 2 (24,6 + 24,4 x 2)
Koelleidingeninch3/4 - 13/83/4 - 13/83/4 - 13/83/4 - 13/83/4 - 15/8
Werkingstemperatuur in koeling°C-5~46-5~46-5~46-5~46-5~46
Werkingstemperatuur in verwarming°C-20~21-20~21-20~21-20~21-20~21
* Specificaties en design kan wijzigen zonder bericht voor verdere verbeteringen
** Koeling/verwarming capaciteiten zijn gerealiseerd bij de volgende condities
(Koeling) Binnen temp.: 27°C D.B./19°C N.B. - Buiten temp.: 35°C D.B./24°C N.B.
(Verwarming) Binnen temp.: 20°C D.B. - Buiten temp.: 7°C D.B./6°C N.B.

Specificaties

Plaatsbesparend
Technische specificaties AJY 360 LALBHAJY 378 LALBHAJY 396 LALBHAJY 414 LALBH
Modelnaam - unit 1 AJY 144 LALBHAJY 144 LALBHAJY 162 LALBHAJY 162 LALBH
Modelnaam - unit 2 AJY 126 LALBHAJY 144 LALBHAJY 144 LALBHAJY 162 LALBH
Modelnaam - unit 3 AJY 090 LALBHAJYA 90 LALBHAJYA 90 LALBHAJYA 90 LALBH
Nominaal vermogenPK40424446
Max.aansluitbare binnenunits 64646464
Voeding 400/3+N400/3+N400/3+N400/3+N
Koelvermogen**kW113118123128
Verwarmingsvermogen**kW126.5131,50131.5131.5
Verwarmingsvermogen bij -9°C out @ 20°C in (100%)kW96.096.796.796.7
Opgenomen vermogen in koelingkW31.2533.336.8540.4
Opgenomen vermogen in verwarmingkW32.0534.5134.5134.51
EER (koeling)kW/kW3.623.543,343.17
COP (verwarming)kW/kW3.953.813.813.81
Luchtdebiet (hoog)m³/h13700+13000+1110013700x2+1110013700x2+1110013700x2+11100
Geluidsniveau @ 1m (K/V)dB(A)65/6766/6866/6867/68
Statische opvoerhoogtePa82828282
Coating warmtewisselaar blue finblue finblue finblue fin
Afmetingen (HxBxD)mm1690x3100x7651690x3100x7651690x3100x7651690x3100x765
Gewichtkg275x2+252275x2+252275x2+252275x2+252
Voorgevulde hoeveelheid koelmiddelkg11,8+11,8+11,711,8+11,8+11,711,8+11,8+11,711,8+11,8+11,7
Koelleidingeninch3/4 - 15/83/4 - 15/83/4 - 15/83/4 - 15/8
Werkingstemperatuur in koeling°C-5~46-5~46-5~46-5~46
Werkingstemperatuur in verwarming°C-20~21-20~21-20~21-20~21
* Specificaties en design kan wijzigen zonder bericht voor verdere verbeteringen
** Koeling/verwarming capaciteiten zijn gerealiseerd bij de volgende condities
(Koeling) Binnen temp.: 27°C D.B./19°C N.B. - Buiten temp.: 35°C D.B./24°C N.B.
(Verwarming) Binnen temp.: 20°C D.B. - Buiten temp.: 7°C D.B./6°C N.B.

Specificaties

Plaatsbesparend
Technische specificaties AJY 432 LALBHAJY 450 LALBHAJY 468 LALBHAJY 486 LALBH
Modelnaam - unit 1 AJY 144 LALBHAJY 162 LALBHAJY 162 LALBHAJY 162 LALBH
Modelnaam - unit 2 AJY 144 LALBHAJY 144 LALBHAJY 162 LALBHAJY 162 LALBH
Modelnaam - unit 3 AJY 144 LALBHAJY 144 LALBHAJY 144 LALBHAJY 162 LALBH
Nominaal vermogenPK48505254
Max.aansluitbare binnenunits 64646464
Voeding 400/3+N400/3+N400/3+N400/3+N
Koelvermogen**kW135140145150
Verwarmingsvermogen**kW150150150150
Verwarmingsvermogen bij -9°C out @ 20°C in (100%)kW106.1106.1106.1106.1
Opgenomen vermogen in koelingkW39.0342.5846.1349.68
Opgenomen vermogen in verwarmingkW40.8940.8940.8940.89
EER (koeling)kW/kW3.463.293.143.02
COP (verwarming)kW/kW3.673.673.673.67
Luchtdebiet (hoog)m³/h13700x313700x313700x313700x3
Geluidsniveau @ 1m (K/V)dB(A)67/6967/6967/6968/69
Statische opvoerhoogtePa82828282
Coating warmtewisselaar blue finblue finblue finblue fin
Afmetingen (HxBxD)mm1690x3720x7651690x3720x7651690x3720x7651690x3720x765
Gewichtkg275+275+275275+275+275275+275+275275+275+275
Voorgevulde hoeveelheid koelmiddelkg (CO2eq-T)11,8 x 3 (24,6 x 3)11,8 x 3 (24,6 x 3)11,8 x 3 (24,6 x 3)11,8 x 3 (24,6 x 3)
Koelleidingeninch3/4 - 15/83/4 - 15/83/4 - 15/83/4 - 15/8
Werkingstemperatuur in koeling°C-5~46-5~46-5~46-5~46
Werkingstemperatuur in verwarming°C-20~21-20~21-20~21-20~21
* Specificaties en design kan wijzigen zonder bericht voor verdere verbeteringen
** Koeling/verwarming capaciteiten zijn gerealiseerd bij de volgende condities
(Koeling) Binnen temp.: 27°C D.B./19°C N.B. - Buiten temp.: 35°C D.B./24°C N.B.
(Verwarming) Binnen temp.: 20°C D.B. - Buiten temp.: 7°C D.B./6°C N.B.

Specificaties

Energiebesparend
Technische specificaties AJY 144 LALBHHAJY 162 LALBHHAJY 180 LALBHHAJY 216 LALBHHAJY 234 LALBHH
Modelnaam - unit 1 AJY 072 LALBHAJY 090 LALBHAJY 108 LALBHAJY 072 LALBHAJY 090 LALBH
Modelnaam - unit 2 AJY 072 LALBHAJY 072 LALBHAJY 072 LALBHAJY 072 LALBHAJY 072 LALBH
Modelnaam - unit 3 ---AJY 072 LALBHAJY 072 LALBH
Nominaal vermogenPK1618202426
Max.aansluitbare binnenunits 3439435256
Voeding 400/3+N400/3+N400/3+N400/3+N400/3+N
Koelvermogen**kW44,8050.455.967.272.8
Verwarmingsvermogen**kW5056.562.57581.5
Verwarmingsvermogen bij -9°C out @ 20°C in (100%)kW42.647.350.063.968.6
Opgenomen vermogen in koelingkW10.412.4814.1615.617.68
Opgenomen vermogen in verwarmingkW10.3412.4213.8215.5117.59
EER (koeling)kW/kW4.314.043.954.314.12
COP (verwarming)kW/kW4.844.554.524.844.63
Luchtdebiet (hoog)m³/h11100x211100x213000+1110011100x311100x3
Geluidsniveau @ 1m (K/V)dB(A)59/6160/6260/6261/6362/63
Statische opvoerhoogtePa8282828282
Coating warmtewisselaar blue finblue finblue finblue finblue fin
Afmetingen (HxBxD)mm1690x1860x7651690x1860x7651690x2170x7651690x2790x7651690x2790x765
Gewichtkg252+252252+252275+252252+252+252252+252+252
Voorgevulde hoeveelheid koelmiddelkg (CO2eq-T)11,8 x 2 (24,6 x 2)11,8 x 2 (24,6 x 2)11,8 + 11,7 (24,6 + 24,4)11,8 x 3 (24,6 x 3)11,8 x 3 (24,6 x 3)
Koelleidingeninch1/2 - 11/85/8 - 11/85/8 - 11/85/8 - 13/85/8 - 13/8
Werkingstemperatuur in koeling°C-5~46-5~46-5~46-5~46-5~46
Werkingstemperatuur in verwarming°C-20~21-20~21-20~21-20~21-20~21
* Specificaties en design kan wijzigen zonder bericht voor verdere verbeteringen
** Koeling/verwarming capaciteiten zijn gerealiseerd bij de volgende condities
(Koeling) Binnen temp.: 27°C D.B./19°C N.B. - Buiten temp.: 35°C D.B./24°C N.B.
(Verwarming) Binnen temp.: 20°C D.B. - Buiten temp.: 7°C D.B./6°C N.B.

Specificaties

Energiebesparend
Technische specificaties AJY 252 LALBHHAJY 270 LALBHHAJY 288 LALBHHAJY 306 LALBHHAJY 324 LALBHH
Modelnaam - unit 1 AJY 108 LALBHAJY 126 LALBHAJY 108 LALBHAJY 126 LALBHAJY 108 LALBH
Modelnaam - unit 2 AJY 072 LALBHAJY 072 LALBHAJY 108 LALBHAJY 108 LALBHAJY 108 LALBH
Modelnaam - unit 3 AJY 072 LALBHAJY 072 LALBHAJY 072 LALBHAJY 072 LALBHAJY 108 LALBH
Nominaal vermogenPK2830323436
Max.aansluitbare binnenunits 6064646464
Voeding 400/3+N400/3+N400/3+N400/3+N400/3+N
Koelvermogen**kW78.384.889.495.9100.5
Verwarmingsvermogen**kW87.595100107.5112.5
Verwarmingsvermogen bij -9°C out @ 20°C in (100%)kW71.377.278.784.786.1
Opgenomen vermogen in koelingkW19.3621.3623.1225.1226.88
Opgenomen vermogen in verwarmingkW18.9921.5122.4724.9925.95
EER (koeling)kW/kW4.043.973.873.823.74
COP (verwarming)kW/kW4.614.424.454.34.34
Luchtdebiet (hoog)m³/h13000+11100x213000+11100x213000x2+1110013000x2+1110013000x2
Geluidsniveau @ 1m (K/V)dB(A)61/6463/6561/6463/6563/65
Statische opvoerhoogtePa8282828282
Coating warmtewisselaar blue finblue finblue finblue finblue fin
Afmetingen (HxBxD)mm1690x3100x7651690x3100x7651690x3410x7651690x3410x7651690x3720x765
Gewichtkg275+252x2275+252x2275+275+252275+275+252275+275+275
Voorgevulde hoeveelheid koelmiddelkg (CO2eq-T)11,8 + 11,7 x 2 (24,6 + 24,4 x 2)11,8 + 11,7 x 2 (24,6 + 24,4 x 2)11,8 x 2 + 11,7 (24,6 x 2 + 24,4)11,8 x 2 + 11,7 (24,6 x 2 + 24,4)11,7 x 3 (24,4 x 3)
Koelleidingeninch5/8 - 13/83/4 - 13/83/4 - 13/83/4 - 13/83/4 - 15/8
Werkingstemperatuur in koeling°C-5~46-5~46-5~46-5~46-5~46
Werkingstemperatuur in verwarming°C-20~21-20~21-20~21-20~21-20~21
* Specificaties en design kan wijzigen zonder bericht voor verdere verbeteringen
** Koeling/verwarming capaciteiten zijn gerealiseerd bij de volgende condities
(Koeling) Binnen temp.: 27°C D.B./19°C N.B. - Buiten temp.: 35°C D.B./24°C N.B.
(Verwarming) Binnen temp.: 20°C D.B. - Buiten temp.: 7°C D.B./6°C N.B.

Specificaties

Energiebesparend
Technische specificaties AJY 342 LALBHHAJY 360 LALBHHAJY 378 LALBHHAJY 396 LALBHHAJY 396 LALBHH
Modelnaam - unit 1 AJY 126 LALBHAJY 126 LALBHAJY 126 LALBHAJY 144 LALBHAJY 144 LALBH
Modelnaam - unit 2 AJY 108 LALBHAJY 126 LALBHAJY 126 LALBHAJY 126 LALBHAJY 144 LALBH
Modelnaam - unit 3 AJY 108 LALBHAJY 108 LALBHAJY 126 LALBHAJY 126 LALBHAJY 126 LALBH
Nominaal vermogenPK3840424446
Max.aansluitbare binnenunits 6464646464
Voeding 400/3+N400/3+N400/3+N400/3+N400/3+N
Koelvermogen**kW107113.5120125130
Verwarmingsvermogen**kW120127.5135140145
Verwarmingsvermogen bij -9°C out @ 20°C in (100%)kW92.097.9103.9104.6105.3
Opgenomen vermogen in koelingkW28.8830.8832.8834.9336.98
Opgenomen vermogen in verwarmingkW28.4730.9933.5135.9738.43
EER (koeling)kW/kW3.73.683.653.583.52
COP (verwarming)kW/kW4.214.114.033.893.77
Luchtdebiet (hoog)m³/h13000x313000x313000x313700+13000x213700x2+13000
Geluidsniveau @ 1m (K/V)dB(A)64/6564/6665/6766/6866/68
Statische opvoerhoogtePa8282828282
Coating warmtewisselaar blue finblue finblue finblue finblue fin
Afmetingen (HxBxD)mm1690x3720x7651690x3720x7651690x3720x7651690x3720x7651690x3720x765
Gewichtkg275+275+275275+275+275275+275+275275+275+275275+275+275
Voorgevulde hoeveelheid koelmiddelkg (CO2eq-T)11,8 x 3 (24,6 x 3)11,8 x 3 (24,6 x 3)11,8 x 3 (24,6 x 3)11,8 x 3 (24,6 x 3)11,8 x 3 (24,6 x 3)
Koelleidingeninch3/4 - 15/83/4 - 15/83/4 - 15/83/4 - 15/83/4 - 15/8
Werkingstemperatuur in koeling°C-5~46-5~46-5~46-5~46-5~46
Werkingstemperatuur in verwarming°C-20~21-20~21-20~21-20~21-20~21
* Specificaties en design kan wijzigen zonder bericht voor verdere verbeteringen
** Koeling/verwarming capaciteiten zijn gerealiseerd bij de volgende condities
(Koeling) Binnen temp.: 27°C D.B./19°C N.B. - Buiten temp.: 35°C D.B./24°C N.B.
(Verwarming) Binnen temp.: 20°C D.B. - Buiten temp.: 7°C D.B./6°C N.B.

Afmetingen

HELPCopyrightVerkoopsvoorwaardenEthisch beleid

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...