PRODUCTEN
EShop-nummer
Wachtwoord
Welcome to CAIROX BELGIUM
Nederlands

GWH AC-EI MU • Wandmodellen met ingebouwde wifi multi Gree

Design wandmodel van het lucht-lucht warmtepomp inverter split type met energieklasse A++.

Het toestel heeft 1 grote uitblaasflap dat zorgt voor een brede en comfortabele luchtstroom. Standaard voorzien van een infrarode afstandsbediening en ingebouwde wifi adapter.
Enkel voor gebruik met multi-split buitengroepen.

Merk

  • Cairox-Gree

Product

  • Binnenunit multi-split type, wandmodel R32

Toepassing

  • Koelen of verwarmen van slaapkamers, kantoorruimtes, woonruimtes en winkels
    Geschikt voor ruimtes tussen 15 en 75 m²

Functie

  • Lucht-lucht warmtepomp, inverter

Koelmiddel

  • R32

Eigenschappen

  • Wifi module

  • Infrarood afstandsbediening met timer standaard meegeleverd

  • Sleep timer

  • I-Feel (temperatuursensor in de afstandsbediening)
  • Turbo functie (maximale vermogen en ventilatorsnelheid zodat de ruimte snel gekoeld of verwarmd wordt)
  • Quiet functie (lagere of laagste ventilatorsnelheid afhankelijk van het verschil tussen de ruimtetemperatuur en de gewenste temperatuur)
  • 7 ventilatiesnelheden
  • Warme start (vermijden van koude lucht in verwarming)
  • Kinderslot functie
  • Eenvoudig in onderhoud, verwijderbaar en afwasbaar voorpaneel en filters
  • Vijf functies (Koelen, Verwarmen, Auto, Ventileren en Drogen)
  • Op- en neerzwenkende lamel
  • Automatisch sluitende lamel
  • Automatisch herstarten

Toe te passen buitenunits

  • Type GWHD 24 O3
  • Type GWHD 28 O4
  • Type GWHD 36 O4
  • Type GWHD 42 O5

Accessoires

  • Dubbel geïsoleerde koperen buizen P-COIL
  • Trillingsabsorberende montageblokken hoogte 15 cm MPRH
  • Voorgemonteerde metalen muursteunen tot 250 kg WBA
  • Voorgemonteerde inox muursteunen tot 160 kg WBI

Specificaties

Technische specificaties GWH 09 ACC-EIGWH 12 ACC-EIGWH 18 ACD-EIGWH 24 ACE-EI
Koelvermogen (nom.)**kW2,73,55,27,0
Verwarmingsvermogen (nom.)**kW3,03,75,37,3
Luchtdebiet (maximum)m³/h610680800660
Luchtdebiet (hoog)m³/h570620720590
Luchtdebiet (medium - hoog)m³/h540560650540
Luchtdebiet (medium)m³/h470490610490
Luchtdebiet (medium - laag)m³/h440450570450
Luchtdebiet (laag)m³/h420420520420
Luchtdebiet (quiet)m³/h390390470390
VoedingV230/1230/1230/1230/1
Maximaal geluidsdruk niveau @ 1mdB(A)40424548
Gemiddeld geluidsdruk niveau @ 1mdB(A)32323839
Minimaal geluidsdruk niveau @ 1mdB(A)28283436
Quiet geluidsdruk niveau @ 1mdB(A)26263133
GeluidsvermogendB(A)54575958
Afmetingen (H x B x D)mm294×889×212294×889×212307×1013×221329x1122x247
Afstandbediening IRIRIRIR
Gewichtkg11.011.013.517.5
Koelleidingeninch1/4 - 3/81/4 - 3/81/4 - 1/21/4 - 5/8
Afvoer condensaat (bu/bi)mm15/1315/1315/1315/13
Stroomtoevoer BuitenunitBuitenunitBuitenunitBuitenunit
Kabelsectie tss binnen- & buitengroepmm²4G 1,54G 1,54G 1,54G 1,5
* Specificaties en design kunnen wijzigen zonder bericht voor verdere verbeteringen
** Koeling- en Verwarmingsvermogen zijn gerealiseerd bij de volgende condities
(Koeling) Binnentemp.: 27°C D.B./19°C N.B. - Buitentemp.: 35°C D.B./24°C N.B.
(Verwarming) Binnentemp.: 20°C D.B. - Buitentemp.: 7°C D.B./6°C N.B.
Afmetingen zijn exclusief bevestiging en koeltechnische aansluitingen.

Afmetingen

Afmetingen

ModelsWHD
09/12K889294212
18K1013307221
24K1122329247
HELPCopyrightVerkoopsvoorwaardenEthisch beleidCookiebeleid

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...