PRODUCTEN
EShop-nummer
Wachtwoord
Welcome to CAIROX BELGIUM
CAIROX BELGIUM maakt op de website www.cairox.be gebruik van cookies en andere technieken. Wanneer je de CAIROX BELGIUM website bezoekt kunnen we informatie over je bezoek verzamelen en/of opslaan. Cookies zijn kleine informatiebestanden die bij een bezoek aan de website worden opgeslagen op het apparaat waarmee je onze website bezoekt, zoals een computer, tablet, smartphone of smartwatch.

GWH AC-EI MU • Wandmodellen met ingebouwde wifi multi Gree

Design wandmodel van het lucht-lucht warmtepomp inverter split type met energieklasse A++.

Het toestel heeft 1 grote uitblaasflap dat zorgt voor een brede en comfortabele luchtstroom. Standaard voorzien van een infrarode afstandsbediening en ingebouwde wifi adapter.
Enkel voor gebruik met multi-split buitengroepen.

Merk

  • Cairox-Gree

Product

  • Binnenunit multi-split type, wandmodel R32

Toepassing

  • Koelen of verwarmen van slaapkamers, kantoorruimtes, woonruimtes en winkels
    Geschikt voor ruimtes tussen 15 en 75 m²

Functie

  • Lucht-lucht warmtepomp, inverter

Koelmiddel

  • R32

Eigenschappen

  • Wifi module

  • Infrarood afstandsbediening met timer standaard meegeleverd

  • Sleep timer

  • I-Feel (temperatuursensor in de afstandsbediening)
  • Turbo functie (maximale vermogen en ventilatorsnelheid zodat de ruimte snel gekoeld of verwarmd wordt)
  • Quiet functie (lagere of laagste ventilatorsnelheid afhankelijk van het verschil tussen de ruimtetemperatuur en de gewenste temperatuur)
  • 7 ventilatiesnelheden
  • Warme start (vermijden van koude lucht in verwarming)
  • Kinderslot functie
  • Eenvoudig in onderhoud, verwijderbaar en afwasbaar voorpaneel en filters
  • Vijf functies (Koelen, Verwarmen, Auto, Ventileren en Drogen)
  • Op- en neerzwenkende lamel
  • Automatisch sluitende lamel
  • Automatisch herstarten

Toe te passen buitenunits

  • Type GWHD 24 O3
  • Type GWHD 28 O4
  • Type GWHD 36 O4
  • Type GWHD 42 O5

Accessoires

  • Dubbel geïsoleerde koperen buizen P-COIL
  • Trillingsabsorberende montageblokken hoogte 15 cm MPRH
  • Voorgemonteerde metalen muursteunen tot 250 kg WBA
  • Voorgemonteerde inox muursteunen tot 160 kg WBI

Specificaties

Technische specificaties GWH 09 ACC-EIGWH 12 ACC-EIGWH 18 ACD-EIGWH 24 ACE-EI
Koelvermogen (nom.)**kW2,73,55,27,0
Verwarmingsvermogen (nom.)**kW3,03,75,37,3
Luchtdebiet (maximum)m³/h610680800660
Luchtdebiet (hoog)m³/h570620720590
Luchtdebiet (medium - hoog)m³/h540560650540
Luchtdebiet (medium)m³/h470490610490
Luchtdebiet (medium - laag)m³/h440450570450
Luchtdebiet (laag)m³/h420420520420
Luchtdebiet (quiet)m³/h390390470390
VoedingV230/1230/1230/1230/1
Maximaal geluidsdruk niveau @ 1mdB(A)40424548
Gemiddeld geluidsdruk niveau @ 1mdB(A)32323839
Minimaal geluidsdruk niveau @ 1mdB(A)28283436
Quiet geluidsdruk niveau @ 1mdB(A)26263133
GeluidsvermogendB(A)54575958
Afmetingen (H x B x D)mm294×889×212294×889×212307×1013×221329x1122x247
Afstandbediening IRIRIRIR
Gewichtkg11.011.013.517.5
Koelleidingeninch1/4 - 3/81/4 - 3/81/4 - 1/21/4 - 5/8
Afvoer condensaat (bu/bi)mm15/1315/1315/1315/13
Stroomtoevoer BuitenunitBuitenunitBuitenunitBuitenunit
Kabelsectie tss binnen- & buitengroepmm²4G 1,54G 1,54G 1,54G 1,5
* Specificaties en design kunnen wijzigen zonder bericht voor verdere verbeteringen
** Koeling- en Verwarmingsvermogen zijn gerealiseerd bij de volgende condities
(Koeling) Binnentemp.: 27°C D.B./19°C N.B. - Buitentemp.: 35°C D.B./24°C N.B.
(Verwarming) Binnentemp.: 20°C D.B. - Buitentemp.: 7°C D.B./6°C N.B.
Afmetingen zijn exclusief bevestiging en koeltechnische aansluitingen.

Afmetingen

Afmetingen

ModelsWHD
09/12K889294212
18K1013307221
24K1122329247
HELPCopyrightVerkoopsvoorwaardenEthisch beleidCookiebeleid

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...