PRODUCTEN
EShop-nummer
Wachtwoord
Welcome to CAIROX BELGIUM
Nederlands

GEH AA-EI MU • Compacte vloermodellen met ingebouwde wifi multi Gree

Compact vloermodel met een eenvoudig en plat ontwerp, harmonisch passend in elk interieur. Standaard voorzien van een infrarode afstandsbediening en ingebouwde wifi adapter. Enkel voor gebruik met multi-split buitengroepen.

Merk

  • Gree

Product

  • Binnenunit multi split type, compact vloermodel

Toepassing

  • Koelen of verwarmen van kleine kantoorruimtes, woonruimtes, leefruimtes, slaapkamers, veranda’s,...
  • Geïnstalleerd onder standaardvenster, onderaan de muur of ingewerkt in de muur
  • Geschikt voor ruimtes tussen 20 en 50 m²

Functie

  • Lucht-lucht warmtepomp, inverter

Koelmiddel

  • R32

Eigenschappen

  • Wifi module
  • Infrarood afstandsbediening met timer standaard meegeleverd
  • Sleep timer
  • I-Feel (temperatuursensor in de afstandsbediening)
  • Turbo functie (maximale vermogen en ventilatorsnelheid zodat de ruimte snel gekoeld of verwarmd wordt)
  • Quiet functie (lagere of laagste ventilatorsnelheid afhankelijk van het verschil tussen de ruimtetemperatuur en de gewenste temperatuur)
  • 7 ventilatiesnelheden
  • Warme start (vermijden van koude lucht in verwarming)
  • Vijf functies (Koelen, Verwarmen, Auto, Ventileren en Drogen)
  • Selectie luchtuitlaat (ventilator bovenaan en onderaan of ventilator enkel bovenaan)
  • De ventilator bovenaan voorkomt dat koude lucht in de zomer neervalt en dat koude luchtstromen van het venster binnenkomen in de winter
  • Op- en neerzwenkende lamellen
  • Automatisch sluitende lamellen
  • Automatisch herstarten

Toe te passen buitenunits

  • Type GWHD 24 O3
  • Type GWHD 28 O4
  • Type GWHD 36 O4
  • Type GWHD 42 O5

Accessoires

  • Dubbel geïsoleerde koperen buizen P-COIL
  • Trillingsabsorberende montageblokken hoogte 15 cm MPRH
  • Voorgemonteerde metalen muursteunen tot 250 kg WBA
  • Voorgemonteerde inox muursteunen tot 160 kg WBI

Specificaties

Technische specificaties GEH 09 AA-EIGEH 12 AA-EIGEH 18 AA-EI
VermogenklassekW2.53.55
Luchtdebiet (maximum)m³/h500600700
Luchtdebiet (hoog)m³/h430520650
Luchtdebiet (medium - hoog)m³/h410480580
Luchtdebiet (medium)m³/h370440520
Luchtdebiet (medium - laag)m³/h330400460
Luchtdebiet (laag)m³/h280360410
Luchtdebiet (quiet)m³/h250280320
VoedingV230/1230/1230/1
Maximaal geluidsdruk niveau @ 1 mdB(A)394447
Gemiddeld geluidsdruk niveau @ 1 mdB(A)333640
Minimaal geluidsdruk niveau @1 mdB(A)262935
Quiet geluidsdruk niveau @ 1 mdB(A)232531
GeluidsvermogendB(A)505457
Afmetingen (H x B x D)mm215X700X600215X700X600215X700X600
Afstandbediening IRIRIR
Gewichtkg15.515.513.5
Koelleidingeninch1/4 - 3/81/4 - 3/81/4 - 1/2
Afvoer condensaat (bu/bi)mm15/1315/1315/13
Stroomtoevoer BuitenunitBuitenunitBuitenunit
Kabelsectie tss binnen- & buitengroepmm²4G 1,54G 1,54G 1,5
* Specificaties en design kunnen wijzigen zonder bericht voor verdere verbeteringen

Afmetingen

HELPCopyrightVerkoopsvoorwaardenEthisch beleid

Informatie aanvragen. Even geduld a.u.b...