De Si RD3 koelgaslekdetector spoort lekken op van de meest voorkomende koelgassen met een hoge gevoeligheid, waaronder alle HCFK en HFK-koelmiddelen, R1234yf, R1234ze, R290, R600a en mengsels van 5% waterstof en 95% stikstof (Nidron 5 en Trace-A-Gas).
Toepassing
Opsporen van koelmiddellekken voor HCFK, HFK en formeergas (mengsel van 5% waterstof en 95% stikstof (Nidron 5 en Trace-A-Gas))
Specificaties
Verwarmde diodesensor
Flexibele sonde van 30 cm
3 modi: Laag, Normaal en Hoog
Handmatige en automatische nulstelling
Detectie omvat: alle HCFK en HFK-koelmiddelen, R1234yf, R1234ze, R290, R600a en mengsels van 5% waterstof en 95% stikstof (Nidron 5, Trace-A-Gas)
De koelgaslekdetector voldoet aan de norm EN 14624, die de volgende punten bepaalt:
Minimale gevoeligheidsdrempel: Vast: < 1 g/jaar bij 3 mm In bewegende lucht: 2 g/jaar, 2 cm/s bij 3 mm
Minimale detectietijd: (1 g/jaar): 1 seconde
Automatische nulstelling: 2 seconden
Hersteltijd na blootstelling: van 1 tot 10 seconden (afhankelijk van het detectieniveau en de gevoeligheidsdrempel)