Spoelen van een bestaande of nieuwe installatie:
Dankzij de sneladapter van de spuitbus kan FCA aan de installatie worden toegevoegd door middel van de vuilafscheider. Ga hiervoor als volgt te werk:
! Schakel de circulatiepomp uit !
1. Tap het water uit de vuilafscheider af om eventuele bezinksels te verwijderen.
2. Draai de slangpilaar van de vuilafscheider los en draai de spuitbus met de sneladapter vast. Draai de aftapkraan van de vuilafscheider weer open.
3. Voeg FCA toe door op de knop te drukken. De volledige inhoud van de spuitbus wordt in ongeveer twintig seconden geleegd.
4. Laat het water circuleren volgens het tijdschema in de paragraaf ‘dosering’. Bij zeer vuile installaties moet de reinigingstijd zelfs tot 1 week worden verlengd.
5. Tap het vuil af via de vuilafscheider tot schoon water wordt verkregen. Verwijder het afvoerwater volgens de geldende voorschriften.
6. Vul het label op de dop van de spuitbus in en breng hem aan op de warmtepomp.
De volledige instructies zijn terug te vinden in de handleiding bij “Downloads”.